Apie Atbundu 

Esu Deividas, tačiau nemažai žmonių mane žino indėnišku "Bėgančio Jaučio" vardu. Jau 12 metų puoselėju ir domiuosi indėnų kultūra bei gyvenimo būdu. Esu gamtos žmogus -  man patinka būti gamtoje, džiaugtis jos grožiu ir dovanomis bei pasikrauti joje pozityvios energijos, kuri mane įkvepia ir motyvuoja naujiems darbams bei idėjoms.
Jaučiuosi artimas ir su gyvūnais - bendrauju su jais, jodinėju arkliais, bėgioji su vilkšuniais ir šnekuosi su avimis bei ožkomis. Šioje harmonijoje gamtos dermėje jaučiuosi laisvas ir ramus, nes suprantu, jog mano namai ne tik ten, kur pastogė virš galvos, mano namai - žemė  ir visa jos kūrinyja, tad į visa tai žvelgiu su pagarba ir sąmoningumu.
Prieš penkis metus pradėjęs savo kelionę į sąmoningumą, dvasinę pilnatvę bei patį save – pajutau, jog iš tiesų ATBUNDU.  Keliauju aš ir dabar, rodos, jog ši kelionė begalinė, bet joje atradau daugybę įvairiausių naujų patirčių ir suvokimų bei dalykų, kurie man padeda susikoncentruoti, atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių ir savo būtį perkelti į aukštesnį lygi ir patirti gilesnius potyrius.
Tad noriu savo atradimais pasidalinti ir čia -  "Atbundu". Tikiu, jog kiekvienas iš Jūsų čia atrasit Jums mielus naujus kvapus, akimirkas ir pojūčius, kurie praturtins Jus ir Jūsų kasdienybę. 

                                 BŪGNAI

Jau dešimt metų jaučiu artimą ryšį su ritualiniais būgnais, kurie yra išskirtiniai dėl savo skleidžiamų itin stiprių vibracijų. Grojimas, muzika ir ritmas  – mano meditacija, atsipalaidavimas bei ramybės.

Šis muzikos instrumentas pasižymi magiškomis savybėmis -  jis vienija žmonės, padeda jiems pajusti ir geriau pažinti vieni kitus be žodžių. O taip pat pastebėjau, jog žmonės grodami šiuo instrumentu atsiskleidžia, atsipalaiduoja bei išsilaisvina nuo savo minčių ar problemų.

DAMBRELIAI  

Šis Sibiro kraštų instrumentas skleidžia nežemiškus garsus, kurie man asmeniškai primena, visatos garsus, mistinius gyvūnus. Dambreliais susidomėjau prieš septynerius metus ir supratau, jog šio instrumento garsai ir unikali grojimo technika mane užbūrė visam gyvenimui, tad nenuostabu, jog šie instrumentai kiekvieną dieną visur ir visuomet keliauja su manim. Kai groju dambreliu, užsimerkęs pasineriu į vidinius pojūčius, vaizdinius ir leidžiu sau tiesiog būti toje akimirkoje.

Dambreliai pakelia energijos lygi, nuotaiką, o daugeliui jų skleidžiamas garsas kelia nuostabą ar net juoką. Man patinka džiuginti ir stebinti žmones jo skleidžiamais garsais, stebėti jų reakcijas ir emocijas bei  sumažinti su šiuo ne itin populiaru instrumentu.

SMILKALAI

Sąmoningai smilkalus pradėjau naudoti prieš penkerius metus ir tai tapo jau mano kasdieniu ritualu. Smilkalai mane nuramina, padeda atsipalaiduoti ir nukelia mane į egzotines šalis, nepažintas vietoves, o kartais į gilius prisiminimus. 

Juos naudoju kiekvieną dieną, dažniausiai ryte, apsivalymo ritualo metu. Kaip ir dambrelius, smilkalus visuomet vežiojuosi su savimi, dažnai juos dovanoju ar dalinuosi su žmonėmis, kuriems tuo metu jų reikia.